Integracje z zewnętrznymi systemami

WordPress
Dlaczego warto?

Zewnętrzne integracje systemów i aplikacji z WordPressem

W dobie dzisiejszych potrzeb klientów, należy rozbudowywać swoją witrynę o integracje zewnętrznych narzędzi i aplikacji. Często jest to kluczowy, ułatwiający potencjalnym klientom podjęcie decyzji o zakupie lub podjęciu współpracy.

Dzięki odpowiednim integracjom zewnętrznym możesz rozwijać swoją witrynę poprzez implementację różnorodnych rozwiązań, które zwiększą jej funkcjonalność i użyteczność.

Integracje zewnętrzne z zewnętrznymi aplikacjami dla stron i sklepów internetowych opartych o system CMS WordPress oraz WooCommerce.
Najpopularniejsze integracje

Zewnętrzne rozwiązania dla WordPressa

Skutecznej integracja zewnętrznych rozwiązań, bez względu na rodzaj funkcji, którą chcesz wdrożyć. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Poniżej przedstawiam kilka przykładowych i popularnych integracji.

Systemy szybkich płatności online

Ciężko wyobrazić sobie funkcjonowanie sklepu internetowego bez nowoczesnego i szybkiego systemu płatności. Wspólnie dobierzemy odpowiednie rozwiązanie dla Twojej witryny internetowej.

Narzędzia analityczne i marketingowe

Zadbaj o śledzenie ruch na swojej witrynie i analizuj zachowania użytkowników dzięki integracji z narzędziami analitycznymi, takimi jak Google Analytics. Dzięki temu będziesz mógł nakierować działania marketingu.

Systemy newsletter i mailing

Bądź w stałym kontakcie ze swoimi obecnymi, jak i potencjalnymi klientami. Dzięki Newsletterom możemy wysyłać masowe wiadomości ofertowe, promocyjne, czy też zachęcające do określonego działania.

Zewnętrzne
magazyny

Dzięki integracjom z zewnętrznymi magazynami - jak np. BaseLinker - możliwe jest wygodne zarządzanie produktami i zamówieniami w jednym miejscu. Oczywiście sprzedając jednocześnie na wielu platformach.

Integracja z systemami CRM

Idealne rozwiązanie dla większych firm. Wszystkie zamówienia zrealizowane z Twojego sklepu automatycznie będą pojawiać się w systemie CRM, będą odpowiednio się fakturować, a stany magazynowe będą aktualne.

Kalendarz spotkań i rezerwacji online

Jeśli często spotykasz się ze swoimi klientami lub użytkownikami Twojej witryny, lub jeśli Twój profil działalności opiera się o kalendarz wizyt - pozwól na wygodne rezerwacje terminów w interaktywnym kalendarzu.

Opinie i referencje

Poznaj opinie moich klientów

Przyjazne opinie i pozytywne referencje, to najlepsza reklama i pomoc w podjęciu decyzji.

EM diamond
EM diamond
Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Dominika, który stworzył dla mnie sklep internetowy. Pan Dominik okazał się być bardzo rzetelną oraz kompetentną osobą. Jego profesjonalizm i zaangażowanie w projekt były naprawdę godne pochwały. Polecam usługi Firmy SRKstudio wszystkim poszukującym solidnego wykonawcy!
Martyna Franke
Martyna Franke
Serdecznie polecam Pana Dominika do współpracy, bardzo rzeczowy i dokładny człowiek. Przeniesienie sklepu z jego pomocą odbyło się bez kłopotów.
PV-MET Hurtownia fotowoltaika klimatyzacja
PV-MET Hurtownia fotowoltaika klimatyzacja
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Dominikiem. Zgodnie z naszymi założeniami, przeprowadził modernizację oraz aktualizację naszego sklepu internetowego. Służąc przy tym radą i pomysłami. Dzięki czemu nasza strona została zoptymalizowana i zyskała nowy wygląd. Byliśmy w stałym miłym kontakcie przez co cały proces przebiegł sprawnie i w przyjaznej atmosferze. Pan Dominik jest dla nas również wsparciem w razie problemów i dalszych modernizacji. Polecamy w 100%! ;)
daria siwiak
daria siwiak
Polecam współpracę z Panem Dominikiem. Moja wiedza na temat budowania stron internetowych była zerowa. Pan Dominik z ogromną cierpliwością w niezwykle przystępny i jasny sposób tłumaczył mi sposoby działania różnych funkcji. Zaraz po przesłaniu materiałów Pan Dominik wdrażał je i budował sklep, bardzo często proponował funkcjonalne rozwiązania. Byliśmy w ciągłym kontakcie mailowo-telefonicznym. Strona powstała szybko, a jeśli były opóźnienia to wynikały z niekompletnych materiałów jedynie po mojej stronie. Cena za budowę strony była konkurencyjna. Pan Dominik oferuje również pomoc w pierwszych tygodniach działania strony i robił „kosmetyczne” poprawki, które są rzeczą normalną i zdarzają się zawsze. Współpraca układała się nienagannie m.in dlaczego, że Pan Dominik jest osobą kulturalną, inteligentną i z poczuciem humoru ;) swój pierwszy produkt sprzedałam zanim jeszcze ruszył sklep i były tam 4 przykładowe produkty, co było dobrą prognozą na przyszłość..Polecam!
Grzegorz Łopata
Grzegorz Łopata
Współpraca z Panem Dominikiem przy tworzeniu strony i sklepu internetowego to czysta przyjemność. Ogromna wiedza i cierpliwość oraz dostępność przy pytaniach lub problemach sprawiają, że wszystkie działania wykonywane są szybko i sprawnie. Terminowość planowanych prac na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam współpracę.
Rafał Stasiński
Rafał Stasiński
Z Dominiakiem współpracujemy już od dłuższego czasu i jesteśmy bardzo zadowoleni, że trafiliśmy właśnie na niego! Mamy za sobą dwa skończone projekty, strona internetowa i sklep, które działają bardzo dobrze i wyróżniają się na tle konkurencji. Podczas współpracy nigdy nie mieliśmy problemu z kontaktem, zawsze na czas, profesjonalnie i na bardzo wysokim poziomie. Polecam! :)
Kwatera Joanna
Kwatera Joanna
Szybko i profesjonalnie! Korzystam od powstania firmy
Jowita Janas
Jowita Janas
Dorota Dąbrowska
Dorota Dąbrowska
Bardzo gorąco polecam usługi p. Dominika. Jest bardzo rzetelny , doradzi , pomoże .
Brandbox Skawina
Brandbox Skawina
W ramach współpracy wykonane kilka stron internetowych oraz sklep internetowy. Realizacje na wysokim poziomie i ładne. Bardzo dobry i sprawny kontakt!
Kontakt

Zadaj dowolne pytanie lub uzyskaj bezpłatną wycenę

Skontaktuj się ze mną w dowolny sposób, zadaj pytanie, otrzymaj darmową wycenę.

W przypadku zapytania o wycenę w polu wiadomości wpisz maksymalnie dużo informacji o tym, w czym potrzebujesz wsparcia, jakie problemy masz ze swoją witryną i jak wygląda jej aktualna kondycja.

Scroll to Top